zaalvoetbal vereniging oud-beijerland

Programma:

Thuiswedstrijden:

Maandag 18 februari 2019
19:00 uur ZVOB 8 - VZ'81 2
20:00 uur ZVOB 4 - RS 9
21:00 uur ZVOB 3 - VZ'81 1
22:00 uur ZVOB 7 - Brielle 4
Uitwedstrijden
Maandag 18 februari 2019
20:00 uur WIA 8 - ZVOB 2 Sporthal Kalingen Rotterdam
21:00 uur HWD 1 - ZVOB 1 Sporthal Kalingen Rotterdam
21:00 uur WIA 18 - ZVOB 8 Topsportcentrum Rotterdam (BSH veld 2)
Vrijdag 22 februari 2019
20:00 uur Overmaas 3 - ZVOB 6 Topsportcentrum Rotterdam (BSH veld 1)
Uitwedstrijden:
Maandag 25 februari 2019
19:00 uur Brielle 4 - ZVOB 6 Sporthal de Dukdalf Bielle
20:00 uur WIA 9 - ZVOB 2 Topsportcentrum Rotterdam (BSH 2)
Thuiswedstijden:
Maandag 4 maart 2019
19:00 uur ZVOB 6 - RS 11
20:00 uur ZVOB 1 - GLZ Delfshaven 1
21:00 uur ZVOB 2 - WIA 5
22:00 uur ZVOB 5 - Brielle 3
Uitwedstrijden:
Maandag 4 maart 2019
21:00 uur OACN Boys 6 - ZVOB 7 MFC de Akkers Spijenisse
Woensdag 6 maart 2019
20:00 uur WIA 9 - ZVOB 3 Topsportcentrum Rotterdam (BSH veld 1)
20:00 uur HWD 3 - ZVOB 8 Sportcentrum West Rotterdam
Donderdag 7 maart 2019
20:00 uur NOC Kralingen 3 - ZVOB 4 Sporthal Victoria Rotterdam

Thuiswedstrijden:
Maandag 11 maart 2019
19:00 uur ZVOB 3 - SDV 1
20:00 uur ZVOB 7 - OACN Boys 7
21:00 uur ZVOB 8 - RS 14
22:00 uur ZVOB 4 - Transvalia/ZW 2
Uitwedstrijen:
Maandag 11 maart 2019
20:00 uur Spartaan'20 1 - ZVOB 5 Topsportcentrum Rotterdam (TSH 2)
22:00 uur TPP 6 - ZVOB 1 Topsportcentrum Rotterdam (BSH 1)
Woensdag 13 maart 2019
22:00 uur WIA 24 - ZVOB 6  Topsportcentrum Rotterdam (BSH 1)
Donderdag 14 maart 2019
20:00 uur WIA 11 - ZVOB 2 Sporthal Victoria Rotterdam


Thuiswestrijden:
Maandag 18 maart 2019
19:00 uur ZVOB 2 - HBSS 3
20:00 uur ZVOB 1 - FC Ijsselmonde 1
21:00 uur ZVOB 5 - AGE-GGK 7
22:00 uur ZVOB 6 - RS 10
Uitwedstrijden:
Maandag 18 maart 2019
21:00 uur All Green's 2 - ZVOB 3 Sporthal de Rozenburcht Rozenburg
21:00 uur All Green's 3 - ZVOB 4 Sporthal de Rozenburcht Rozenburg
22:00 uur AGE-GGK 4 - ZVOB 7 Sporthal Victoria Rotterdam
22:00 uur WIA 26 - ZVOB 8 Sporthal de Wielewaal Rotterdam


Thuiswedstrijden:
Maandag 25 maart 2019
19:00 uur ZVOB 8 -  OACN Boys 11
20:00 uur ZVOB 3 - HBSS 3
21:00 uur ZVOB 4 - AGE-GGK 7
22:00 uur ZVOB 7 - RS 10
Uitwedstrijden
Maandag 25 maart 2019
20:00 uur RS 4 - ZVOB 1 Topsportcentrum Rotterdam (BSH 1)
20:00 uur Transvalia/ZW 2 - ZVOB 5 Sporthal de Wielewaal Rotterdam
Donderdag 28 Maart 2019
21:00 uur SDV 1 - ZVOB 2 Sporthal Victoria
Vrijdag 29 maart 2019
20:00 uur OACN Boys 7 - ZVOB 6 Sporthal den oert Spijkenisse


Thuiswedstrijden:
Maandag 1 april 2019
19:00 uur  ZVOB 8 - FC Ijsselmonde 4
20:00 uur ZVOB 4 - FC Ijsselmonde 2
21:00 uur ZVOB 3 - HBSS 4
22:00 uur ZVOB 7 - WIA 22
Uitwedstrijden:
Maandag 1 april 2019
20:00 uur OACN Boys 4 - ZVOB 5 MFC de Akkers Spijkenisse
20:00 uur All Green's 4 - ZVOB 6 Sporthal de Rozenburcht Rozenburg
Woensdag 3 april 2019
20:00 uur Alexandria'66 1 - ZVOB 2 Sporthal Zevenkampse ring Rotterdam


Thuiswedstrijden:
Maandag 8 april 2019
19:00 uur ZVOB 8 - Drenkwaard 2
20:00 uur ZVOB 4 - RS 8
21:00 uur ZVOB 3 - OACN Boys 2
22:00 uur ZVOB  - HBSS 7
Uitwedstrijden:
Maandag 8 april 2019
20:00 uur FC Ijsselmonde 2 - ZVOB 5 Sporthal de Wielewaal Rotterdam
21:00 uur WIA 4 - ZVOB 1 Sporthal Kralingen Rotterdam
21:00 uur HBSS 4 - ZVOB 2 Topsportcentrum Rotterdam (BSH 1)
22:00 uur WIA 22 - ZVOB 6 Sporthal Kralingen Rotterdam


Thuiswedstrijden:
Maandag 15 april 2019
19:00 uur ZVOB 3 - WIA 5
Uitwedstrijden:
Maandag 15 April 2019
19:00 uur WIA 18 - ZVOB 5 Topsportcentrum otterdam (TSH 2)
22:00 uur OACN Boys 11 - ZVOB 8 MFC de Akkers Spjkenisse


Adressen en telefoonnummers van de sporthallen vindt u rechts bovenin in de tweede kolom:


Wijzigingen en typfouten onder voorbehoud, check bij twijfel altijd voetbal.nl

ZVOB staat voor:

Adressen sporthallen:

Voor alle adressen en telefoonnummers van de sporthallen klik hier:

Downloads:

Regelement en handboek zaalvoetbal West 2

Download hier het regelement en handboek West 2 >
 

Spelregels zaalvoetbal

Download hier de spelregels van het zaalvoetbal >

Uit de oude doos: